COED RECREATION SCHEDULES (U6 - U10)
Date Location Location Visitor Home
Sat 04/28/2018 08:00 AM FIELD 5 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North B
U8C-06 Cordley/Deerfield (Saint Onge/Micka)
U8C-05 Langston Hughes (Waters/Gaddie)
Sat 04/28/2018 08:00 AM FIELD 4N Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North A
U8C-01 SH/Sunflower (Willer)
U8C-02 St John (Etzel)
Sat 04/28/2018 08:00 AM FIELD 3N Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 3 North A
U7C-03 LH2 (Nong)
U7C-01 QR/CC/Sunfl (Caldwell)
Sat 04/28/2018 08:00 AM FIELD 10 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 10
U10C-02 Combo (Gepford)
U10C-03 New York (Paden)
Sat 04/28/2018 08:00 AM FIELD 2C Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 3 North B
U7C-06 RT2 (Heiman)
U7C-05 Raintree (Sinkler/Ortiz)
Sat 04/28/2018 09:00 AM FIELD 10 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 10
U10C-06 Sunflower (Sloop)
U10C-01 Cordley (Jeffries)
Sat 04/28/2018 09:00 AM FIELD 2C Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 3 North B
U7C-04 Quail Run (Wartman)
U7C-07 Combo (Sengchan)
Sat 04/28/2018 10:00 AM FIELD 4N Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North A
U8C-01 SH/Sunflower (Willer)
U8C-04 Combo (Masten)
Sat 04/28/2018 10:00 AM FIELD 10 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 10
U10C-05 St Johns (Spurgin)
U10C-04 Deerfield (Poettker)
Sat 04/28/2018 11:00 AM FIELD 1A Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1A
U6C-10 Pinkney (Kidd/Weil)
U6C-11 Combo (Linhos)
Sat 04/28/2018 11:00 AM FIELD 2C Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 3 North B
U7C-06 RT2 (Heiman)
U7C-02 LH1 (Nong)
Sat 04/28/2018 11:00 AM FIELD 1D Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1D
U6C-12 CC (Valbuena)
U6C-08 Langston Hughes (Servin)
Sat 04/28/2018 11:00 AM FIELD 1C Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1C
U6C-01 BA/PP (McCall)
U6C-02 Deerfield (Waters)
Sat 04/28/2018 11:00 AM FIELD 1E Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1E
U6C-03 St Johns (Gunter)
U6C-06 Quail Run 1 (Brooks)
Sat 04/28/2018 11:00 AM FIELD 1F Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1F
U6C-07 Sunflower2 (Leeper)
U6C-13 Raintree2 (White)
Sat 04/28/2018 11:00 AM FIELD 1B Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1B
U6C-05 Raintree (Berry/Moddelmog)
U6C-04 Sunflower (Patterson)
Sat 04/28/2018 12:00 PM FIELD 1F Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1F
U6C-14 Hillcrest (Ogwangi)
U6C-09 QR2 (Bannon)
Sat 04/28/2018 12:00 PM FIELD 5 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North B
U8C-03 LH/QR (Nong)
U8C-04 Combo (Masten)
Sat 05/05/2018 08:00 AM FIELD 4N Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North A
U8C-05 Langston Hughes (Waters/Gaddie)
U8C-04 Combo (Masten)
Sat 05/05/2018 08:00 AM FIELD 5 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North B
U8C-02 St John (Etzel)
U8C-03 LH/QR (Nong)
Sat 05/05/2018 08:00 AM FIELD 10 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 10
U10C-03 New York (Paden)
U10C-05 St Johns (Spurgin)
Sat 05/05/2018 08:00 AM FIELD 3N Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 3 North A
U7C-07 Combo (Sengchan)
U7C-06 RT2 (Heiman)
Sat 05/05/2018 09:00 AM FIELD 10 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 10
U10C-04 Deerfield (Poettker)
U10C-07 Corpus Christi (Stancil)
Sat 05/05/2018 09:00 AM FIELD 2C Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 3 North B
U7C-01 QR/CC/Sunfl (Caldwell)
U7C-02 LH1 (Nong)
Sat 05/05/2018 09:00 AM FIELD 5 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North B
U8C-01 SH/Sunflower (Willer)
U8C-06 Cordley/Deerfield (Saint Onge/Micka)
Sat 05/05/2018 10:00 AM FIELD 10 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 10
U10C-01 Cordley (Jeffries)
U10C-02 Combo (Gepford)
Sat 05/05/2018 11:00 AM FIELD 2C Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 3 North B
U7C-05 Raintree (Sinkler/Ortiz)
U7C-03 LH2 (Nong)
Sat 05/05/2018 11:00 AM FIELD 1E Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1E
U6C-11 Combo (Linhos)
U6C-08 Langston Hughes (Servin)
Sat 05/05/2018 11:00 AM FIELD 1F Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1F
U6C-06 Quail Run 1 (Brooks)
U6C-04 Sunflower (Patterson)
Sat 05/05/2018 11:00 AM FIELD 1D Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1D
U6C-13 Raintree2 (White)
U6C-14 Hillcrest (Ogwangi)
Sat 05/05/2018 11:00 AM FIELD 1A Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1A
U6C-09 QR2 (Bannon)
U6C-10 Pinkney (Kidd/Weil)
Sat 05/05/2018 11:00 AM FIELD 1B Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1B
U6C-02 Deerfield (Waters)
U6C-05 Raintree (Berry/Moddelmog)
Sat 05/05/2018 12:00 PM FIELD 1C Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1C
U6C-07 Sunflower2 (Leeper)
U6C-12 CC (Valbuena)
Sat 05/05/2018 12:00 PM FIELD 1F Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1F
U6C-03 St Johns (Gunter)
U6C-01 BA/PP (McCall)
Sat 05/12/2018 08:00 AM FIELD 3N Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 3 North A
U7C-01 QR/CC/Sunfl (Caldwell)
U7C-05 Raintree (Sinkler/Ortiz)
Sat 05/12/2018 08:00 AM FIELD 5 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North B
U8C-05 Langston Hughes (Waters/Gaddie)
U8C-02 St John (Etzel)
Sat 05/12/2018 08:00 AM FIELD 10 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 10
U10C-07 Corpus Christi (Stancil)
U10C-01 Cordley (Jeffries)
Sat 05/12/2018 08:00 AM FIELD 2C Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 3 North B
U7C-02 LH1 (Nong)
U7C-07 Combo (Sengchan)
Sat 05/12/2018 08:00 AM FIELD 4N Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North A
U8C-04 Combo (Masten)
U8C-06 Cordley/Deerfield (Saint Onge/Micka)
Sat 05/12/2018 09:00 AM FIELD 2C Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 3 North B
U7C-03 LH2 (Nong)
U7C-04 Quail Run (Wartman)
Sat 05/12/2018 09:00 AM FIELD 10 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 10
U10C-05 St Johns (Spurgin)
U10C-06 Sunflower (Sloop)
Sat 05/12/2018 10:00 AM FIELD 10 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 10
U10C-04 Deerfield (Poettker)
U10C-03 New York (Paden)
Sat 05/12/2018 11:00 AM FIELD 1D Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1D
U6C-02 Deerfield (Waters)
U6C-04 Sunflower (Patterson)
Sat 05/12/2018 11:00 AM FIELD 2C Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 3 North B
U7C-06 RT2 (Heiman)
U7C-01 QR/CC/Sunfl (Caldwell)
Sat 05/12/2018 11:00 AM FIELD 5 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North B
U8C-03 LH/QR (Nong)
U8C-01 SH/Sunflower (Willer)
Sat 05/12/2018 11:00 AM FIELD 1F Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1F
U6C-06 Quail Run 1 (Brooks)
U6C-01 BA/PP (McCall)
Sat 05/12/2018 11:00 AM FIELD 1E Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1E
U6C-03 St Johns (Gunter)
U6C-05 Raintree (Berry/Moddelmog)
Sat 05/12/2018 11:00 AM FIELD 10 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 10
U10C-02 Combo (Gepford)
U10C-06 Sunflower (Sloop)
Sat 05/12/2018 12:00 PM FIELD 1F Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1F
U6C-12 CC (Valbuena)
U6C-10 Pinkney (Kidd/Weil)
Sat 05/12/2018 12:00 PM FIELD 1E Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1E
U6C-13 Raintree2 (White)
U6C-09 QR2 (Bannon)
Sat 05/12/2018 12:00 PM FIELD 1D Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1D
U6C-07 Sunflower2 (Leeper)
U6C-11 Combo (Linhos)
Sat 05/12/2018 12:00 PM FIELD 1C Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1C
U6C-14 Hillcrest (Ogwangi)
U6C-08 Langston Hughes (Servin)

U8C-02 St John (Etzel)

U8C-01 SH/Sunflower (Willer)

U7C-05 Raintree (Sinkler/Ortiz)

U7C-06 RT2 (Heiman)

U10C-03 New York (Paden)

U10C-02 Combo (Gepford)

U7C-01 QR/CC/Sunfl (Caldwell)

U7C-03 LH2 (Nong)

U8C-05 Langston Hughes (Waters/Gaddie)

U8C-06 Cordley/Deerfield (Saint Onge/Micka)

U7C-07 Combo (Sengchan)

U7C-04 Quail Run (Wartman)

U10C-01 Cordley (Jeffries)

U10C-06 Sunflower (Sloop)

U8C-04 Combo (Masten)

U10C-04 Deerfield (Poettker)

U10C-05 St Johns (Spurgin)

U6C-13 Raintree2 (White)

U6C-07 Sunflower2 (Leeper)

U6C-04 Sunflower (Patterson)

U6C-05 Raintree (Berry/Moddelmog)

U6C-06 Quail Run 1 (Brooks)

U6C-03 St Johns (Gunter)

U6C-02 Deerfield (Waters)

U6C-01 BA/PP (McCall)

U6C-11 Combo (Linhos)

U6C-10 Pinkney (Kidd/Weil)

U6C-08 Langston Hughes (Servin)

U6C-12 CC (Valbuena)

U7C-02 LH1 (Nong)

U8C-03 LH/QR (Nong)

U6C-09 QR2 (Bannon)

U6C-14 Hillcrest (Ogwangi)

U10C-07 Corpus Christi (Stancil)

Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North A

4911 W 27th Street
Lawrence, KS 66049
View in Google Maps

Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 3 North B

4911 W 27th Street
Lawrence, KS 66049
View in Google Maps

Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 10

4911 W 27th Street
Lawrence, KS 66049
View in Google Maps

Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 3 North A

4911 W 27th Street
Lawrence, KS 66049
View in Google Maps

Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North B

4911 W 27th Street
Lawrence, KS 66049
View in Google Maps

Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1F

4911 W 27th Street
Lawrence, KS 66049
View in Google Maps

Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1B

4911 W 27th Street
Lawrence, KS 66049
View in Google Maps

Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1E

4911 W 27th Street
Lawrence, KS 66049
View in Google Maps

Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1C

4911 W 27th Street
Lawrence, KS 66049
View in Google Maps

Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1A

4911 W 27th Street
Lawrence, KS 66049
View in Google Maps

Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1D

4911 W 27th Street
Lawrence, KS 66049
View in Google Maps

 
GIRLS RECREATION SCHEDULES (U6-U8)
Date Location Location Visitor Home
Sat 04/28/2018 09:00 AM FIELD 4N Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North A
U8G-02 Langston Hughes (Peixoto)
U8G-04 Hillcrest/BA (Koester)
Sat 04/28/2018 10:00 AM FIELD 5 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North B
U8G-05 Quail Run 2 (Wedel)
U8G-07 LH/QR (Andre)
Sat 04/28/2018 11:00 AM FIELD 5 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North B
U8G-02 Langston Hughes (Peixoto)
U8G-01 Corpus Christi (Sachs)
Sat 04/28/2018 12:00 PM FIELD 1E Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1E
U6G-04 Sunflower/Raintree (Wedel)
U6G-05 Deerfield 2 (McCleary)
Sat 04/28/2018 12:00 PM FIELD 1D Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1D
U6G-02 Langston Hughes (Tomes)
U6G-03 Quail Run (Hurst)
Sat 04/28/2018 12:00 PM FIELD 4N Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North A
U8G-03 Quail Run 1 (Krueger)
U8G-08 CC/SJ (Fike)
Sat 04/28/2018 01:00 PM FIELD 4N Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North A
U8G-09 QR3 (Krueger/Maddox)
U8G-06 Combo (Mast)
Sat 05/05/2018 09:00 AM FIELD 4N Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North A
U8G-04 Hillcrest/BA (Koester)
U8G-05 Quail Run 2 (Wedel)
Sat 05/05/2018 11:00 AM FIELD 5 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North B
U8G-07 LH/QR (Andre)
U8G-08 CC/SJ (Fike)
Sat 05/05/2018 11:00 AM FIELD 1C Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1C
U6G-03 Quail Run (Hurst)
U6G-04 Sunflower/Raintree (Wedel)
Sat 05/05/2018 12:00 PM FIELD 1E Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1E
U6G-01 Deerfield (Ellis)
U6G-02 Langston Hughes (Tomes)
Sat 05/05/2018 12:00 PM FIELD 4N Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North A
U8G-06 Combo (Mast)
U8G-02 Langston Hughes (Peixoto)
Sat 05/05/2018 01:00 PM FIELD 4N Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North A
U8G-01 Corpus Christi (Sachs)
U8G-03 Quail Run 1 (Krueger)
Sat 05/05/2018 01:00 PM FIELD 1C Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1C
U6G-04 Sunflower/Raintree (Wedel)
U6G-05 Deerfield 2 (McCleary)
Sat 05/05/2018 02:00 PM FIELD 4N Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North A
U8G-09 QR3 (Krueger/Maddox)
U8G-06 Combo (Mast)
Sat 05/12/2018 09:00 AM FIELD 5 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North B
U8G-05 Quail Run 2 (Wedel)
U8G-06 Combo (Mast)
Sat 05/12/2018 09:00 AM FIELD 4N Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North A
U8G-08 CC/SJ (Fike)
U8G-07 LH/QR (Andre)
Sat 05/12/2018 10:00 AM FIELD 5 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North B
U8G-04 Hillcrest/BA (Koester)
U8G-01 Corpus Christi (Sachs)
Sat 05/12/2018 11:00 AM FIELD 4N Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North A
U8G-02 Langston Hughes (Peixoto)
U8G-09 QR3 (Krueger/Maddox)
Sat 05/12/2018 11:00 AM FIELD 1C Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1C
U6G-04 Sunflower/Raintree (Wedel)
U6G-01 Deerfield (Ellis)
Sat 05/12/2018 11:00 AM FIELD 1B Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1B
U6G-05 Deerfield 2 (McCleary)
U6G-03 Quail Run (Hurst)
Sat 05/12/2018 12:00 PM FIELD 5 Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North B
U8G-03 Quail Run 1 (Krueger)
U8G-05 Quail Run 2 (Wedel)
Sat 05/12/2018 01:00 PM FIELD 1C Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1C
U6G-03 Quail Run (Hurst)
U6G-02 Langston Hughes (Tomes)

U8G-04 Hillcrest/BA (Koester)

U8G-02 Langston Hughes (Peixoto)

U8G-07 LH/QR (Andre)

U8G-05 Quail Run 2 (Wedel)

U8G-01 Corpus Christi (Sachs)

U8G-08 CC/SJ (Fike)

U8G-03 Quail Run 1 (Krueger)

U6G-03 Quail Run (Hurst)

U6G-02 Langston Hughes (Tomes)

U6G-05 Deerfield 2 (McCleary)

U6G-04 Sunflower/Raintree (Wedel)

U8G-06 Combo (Mast)

U8G-09 QR3 (Krueger/Maddox)

U6G-01 Deerfield (Ellis)

Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North A

4911 W 27th Street
Lawrence, KS 66049
View in Google Maps

Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 4 North B

4911 W 27th Street
Lawrence, KS 66049
View in Google Maps

Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1D

4911 W 27th Street
Lawrence, KS 66049
View in Google Maps

Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1E

4911 W 27th Street
Lawrence, KS 66049
View in Google Maps

Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1C

4911 W 27th Street
Lawrence, KS 66049
View in Google Maps

Clinton Lake Youth Sports Complex -> FIELD 1B

4911 W 27th Street
Lawrence, KS 66049
View in Google Maps